На Харківщині запчастини російського танку видавали за тракторні агрегати

У Харківській області засудили експедитора, який підробив документи на запчастини до російського танку Т-72
Depo.
24 липня 2016 11:53
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться у рішенні Куп'янського міськрайонного суду Харківської області від 15 липня, що оприлюднене в Єдиному реєстрі судових рішень України.

Підсудному було висунуто обвинувачення за ч. 1 ст. 333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю) та за ч.ч.1,4 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Суд встановив, що експедитор приватного підприємства у вересні 2014 року підробив документи, де вказав, що запчастини до танку Т-72, які відносяться до товарів суто військового використання та у цивільній сфері не застосовуються, як запчастини до двигунів внутрішнього згоряння, що використовуються у сільськогосподарських колісних тракторах.

Після цього зловмисник залишив документи для подальшої передачі митному брокеру для здійснення декларування запчастин до танку Т-72.

Обвинувачений і прокурор уклали угоду про визнання винуватості. Суд затвердив угоду та призначив підсудному узгоджене сторонами покарання:

1) за ч.1 ст. 333 КК України у вигляді штрафу в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (3400 грн);

2) за ч.1 ст. 358 КК України у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (1700 грн);

3) за ч.4 ст. 358 КК України у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (850 грн.).

На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим підсудному було призначене покарання у вигляді штрафу в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян – 3400 грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків