На Харківщині з 10 жовтня стане холодно, підключатимуть опалення, - ОДА

Харківська область готова до початку опалювального сезону
Depo.
5 жовтня 2016 14:13
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, про це сьогодні, 5 жовтня, під час прес-конференції повідомив заступник голови Харківської ОДА Євгеній Шахненко.

За його інформацією, підключати до опалення об'єкти соцсфери в області почнуть вже 10 жовтня.

"За прогнозами синоптиків, з 10 жовтня почнеться похолодання, ми очікуємо середньодобових температур в районі 3 - 6 градусів тепла. Згідно із законом, ми повинні почати опалювальний сезон, якщо середньодобова температура протягом трьох днів менша за 8 градусів тепла", - зазначив Шахненко.

Він також нагадав, що рішення щодо початку опалювального сезону приймаються керівниками місцевих органів самоврядування в містах обласного значення та головою Харківської ОДА. Відповідне розпорядження вже підготовлено та буде підписано, як тільки в цьому буде потреба.

Заступник голови обласної державної адміністрації повідомив, що житловий комплекс області готовий до зими вже на 100%, найближчими днями паспорти готовності отримають кілька будинків у Лозовій та Ізюмі, інші вже успішно пройшли паспортизацію. Всі 756 котелень і топкових області також вже отримали акти Держенергонагляду та Держпраці.

"У нас були дві проблемні ситуації - в селищі Кочеток Чугуївського району та селищі Приколотне Великобурлуцького. У Кочетку була в дуже поганому стані місцева котельня і мережі, які постачають селище і кілька об'єктів освіти та охорони здоров'я, але це завдання ми вирішили, і вже за даними на вчора отримали акт готовності котельні. У селищі Приколотне місцевий маслоекстрактний завод припинив подавати тепло на 300 споживачів багатоквартирних будинків. Ми протягом двох місяців дуже активно робили індивідуальне опалення всім мешканцям, зараз ця робота закінчується. Завтра-післязавтра ми отримаємо декларації ДАБК про те, що всі роботи закінчені, і подамо тепло в ці будинки", - уточнив Шахненко.

Він зазначив, що готовність об'єктів соцсфери області до зими також близька до стовідсоткової.

"У цілому можу відзначити, що цього року підготовка до опалювального сезону пройшла на високому рівні. Уже відбулися 4 кущові засідання обласного штабу з підготовки до зими. Сюрпризів бути не повинно", - підкреслив заступник керівника області.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків