На Харківщині від сурогатної горілки загинули вже 50 людей

У Харкові збільшилася кількість загиблих внаслідок отруєння алкоголем
Depo.
21 жовтня 2016 15:14
ФОТО: depo.ua
На Харківщині від сурогатної горілки загинули вже 50 людей
На Харківщині від сурогатної горілки загинули вже 50 людей

Як повідомили Depo.Харків у Держпродспоживслужбі, по Харківській області станом на 9:00 21 жовтня загальна кількість отруєнь випадків отруєнь фальсифікованим алкоголем становила – 97 випадків, із них померли – 50 осіб.

У службі наголосили, що, за даними судово-медичної експертизи, в Харківській області метиловий спирт виявлено у 41 померлого.

За оперативними повідомленнями територіальних органів Держпродспоживслужби Донецькій, Луганській, Житомирській областях, Миколаївській, Запорізькій та Дніпропетровській областях нових випадків отруєнь сурогатами алкоголю не зареєстровано (отруїлося - 46 осіб, з них померли - 15).

Кількість постраждалих по кожній області наступна:

1) Миколаївська область (м. Миколаїв): отруїлося – 6 осіб, померло - 5;

2) Житомирська область (м. Бердичів): отруїлося – 3 особи, з них померла -  1 особа;

3) Дніпропетровська область (с. Катьощине Томаківського району): 8 осіб, померло - 2;

4) Донецька область (м. Лиман): отруїлося – 9 осіб, з них 5 померло;

5) Луганська область (м. Рубіжне): отруїлося та померло - 2 особи;

6) Запорізька область(Вільнянський район):отруїлося – 18 осіб.

"Станом на 9:00 21.10.2016 року в країні зареєстровано 143 випадки отруєнь фальсифікованим небезпечним алкоголем, з них завершились летально – 65.

Згідно з результатами судмедекспертизи у 47 померлих виявлено в крові метанол (Харківська область – 41, Миколаївська область – 5, Житомирська –1)", - підсумували у Держпродспоживслужбі.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині правоохоронці виявили вісьмох осіб, які займалися виробництвом і розповсюдженням цього алкоголю. Виробнику, трьом його посібникам обрана міра запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

24 вересня у Харкові для однієї з власниць магазинів, де продавався сурогатний алкоголь, суд визначив міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та визначив заставу в розмірі 275 тис. грн. Минулого тижня жінку випустили СІЗО після сплати застави.

Слідство триває за ч. 3 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення товарів з недоброякісної сировини, що призвело до отруєння та загибелі людей).

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків