ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині виявили понад сто фірм, які ховалися від податкової

У Харківській області податківці попередили діяльність 114 підприємств, які використовували різні схем ухилення від сплати податків
Depo.
15 червня 2016 17:30
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків за інформацією прес-служби ГУ ДФСУ в Харківській області, про це розповів керівник облуправління Микола Рибаков.

Окрім того, за його словами, з початку року за матеріалами оперативного управління в ЄРДР зареєстровано 122 кримінальних провадження. Викрита та припинена діяльність трьох конвертаційних центрів з обсягом проконвертованих коштів близько 5,36 млрд грн. Також виявлена та зупинена діяльність 31 фіктивного підприємства, ймовірні втрати бюджету від діяльності яких складають понад 80 млн грн. За результатами проведених перевірок підприємств–вигодонабувачів донараховано 1,7 млн грн, з яких 447,3 тис. грн вже надійшли до бюджету.

Крім того, оперативники вилучили продукцію підакцизної групи на суму 6,1 млн грн, у тому числі спирту на суму 1,8 млн грн, алкогольних напоїв на суму 2 млн грн, паливно-мастильних матеріалів на суму 2,1 млн грн.

"Вагомим досягненням стало виявлення та припинення роботи 8 підпільних цехів з потужним виробничим оснащенням. З них 5 виготовляли лікеро-горілчані вироби, 3 виробляли паливно-мастильні матеріали", - зазначив Рибаков.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків