На Харківщині відкриють Центр адміністративних та соціальних послуг, - Світлична

Ініціатива реалізується в рамках Меморандуму про співпрацю між Харківською областю і посольством США

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської облдержадміністрації, сьогодні, 13 липня, перший заступник голови Харківської ОДА Юлія Світлична та директор Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку Джон Пеннелл проінспектували будівництво Центру надання адміністративних послуг.

За словами Світличної, робота над створенням центру почалася ще в кінці минулого року. Перший заступник голови Харківської ОДА також зазначила, що ця ініціатива реалізується в рамках Меморандуму про співпрацю між Харківською областю і посольством США, а також тих домовленостей, які були досягнуті в ході візиту делегації нашого регіону до Вашингтона.

"Створення центру дозволить підвищити якість надання адміністративних послуг, вдосконалити систему взаємодії між різними суб'єктами надання адмінпослуг. Також дозволить зменшити часові та грошові витрати жителів Харківщини, - зазначила Світлична. - Крім того, ми запропонували USAID розширити наш проект і на прилеглі області. Для того, щоб не тільки жителі Харківщини, а й інших регіонів змогли зручно і комфортно отримувати послуги в адміністративному центрі в Харкові".

Директор Регіональної місії Агентства США з міжнародного розвитку зауважив, що одне з головних напрямків співпраці в рамках підписаного меморандуму між посольством США та Харківською областю - це реалізація реформ, спрямованих на системне запобігання корупції. Цей центр, за його словами, якраз і буде сприяти тому, щоб корупційні прояви в адміністративній сфері були мінімізовані.

"Безумовно, в результаті ми створюємо прозору систему взаємодії органів місцевої влади з мешканцями області, представниками бізнесу. Дійсно, громадянам буде надана можливість отримувати ці послуги на більш якісному рівні і в більш прозорому форматі", - сказав Пеннелл.

За відомостями прес-служби, зараз на цьому об'єкті активно ведуться будівельні роботи. На даний момент вже завершено демонтаж перекриттів на першому поверсі. За задумом архітекторів, будівля буде прозорою, фасад - скляним. Будівельні роботи планується завершити до весни наступного року.

"Ми розраховуємо на допомогу USAID в організаційних питаннях, питаннях методології і зміцнення матеріально-технічної бази, а також навчання фахівців, які будуть працювати в Центрі надання адміністративних послуг. Я можу дати гарантії, що це буде найкращий центр в Україні, - підкреслила Світлична, - Головне завдання - зробити для жителів області надання адміністративних послуг максимально комфортним. Щоб кожна людина могла в одній будівлі отримувати ті послуги, за якими раніше доводилося їздити по всьому місту".

На Харківщині відкриють Центр адміністративних та соціальних послуг, - Світлична - фото 1

На Харківщині відкриють Центр адміністративних та соціальних послуг, - Світлична - фото 2

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #США