На Харківщині вдалося забезпечити безпечне святкування Дня Незалежності, - Райнін

У Харківській області святкові дні пройшли із забезпеченням належного рівня громадської безпеки
Depo.
26 серпня 2016 13:41
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться у розповсюдженому прес-службою коментарі голови Харківської ОДА Ігоря Райніна з приводу проведення в Харківській області святкування 25-річчя Незалежності України.

"Святкові дні в Харківській області пройшли спокійно. Спільно з правоохоронними органами ми змогли забезпечити безпеку учасників великої кількості масових заходів, що відбулися як в місті Харкові, так і в районах і містах області", - підкреслив Райнін.

Він висловив переконання, що "головне свято нашої держави дало всім нам можливість відчути справжнє єднання, єднання на шляху до нашої спільної мети - сильної, розвиненої, демократичної, європейської України".

"24 серпня на головну площу Харкова та площі в усій області вийшла величезна кількість людей - громадян, що справді люблять рідну країну. Хочу подякувати всім, хто взяв участь у святкуванні 25-річчя Незалежності України, - за ваш патріотизм і громадянську позицію. Разом ми ще раз показали всім недоброзичливцям: Харківщина - єдиний, мирний і безпечний регіон, де живуть люди, які налаштовані на творення і люблять Україну", - підсумував голова Харківської ОДА.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків