На Харківщині у липні більше за все здешевшали овочі

Індекс споживчих цін по Харківській області у липні 2016 року становив 99,7%
Depo.
9 серпня 2016 17:28
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі ГУ статистики в Харківській області, на продовольчому ринку в цілому на 1,4% знизилися ціни на продукти харчування та безалкогольні напої.

Зокрема знизилися ціни на:

- цибулю ріпчасту, часник, моркву – в 1,7-1,8 рази;

- перець солодкий та буряк відповідно в 2 та 2,6 рази;

- кабачки, баклажани, гарбузи, капусту білокачанну, помідори – на третину;

- огірки, банани, кісточкові, виноград, картоплю – на 9-24,2%;

- рибу та продукти з риби, здобні вироби, чай та каву, масло та сало, субпродукти свинячі, сіль, пшоно, макаронні вироби з твердих сортів пшениці – на 1,1-7,0%.

Разом з тим спостерігалося подорожчання деяких продуктів харчування, а саме - макаронів з м’яких сортів пшениці, круп гречаних, ковбас варених першого ґатунку, м'яса свійської птиці, молока, яєць, цитрусових, меду натурального – 1,5-14%.

Подорожчання тютюнових виробів на 2,5% відбулося за рахунок підвищення цін на сигарети з фільтром медіум класу на 4,1% та сигарети з фільтром преміум класу – на 3,3%.

Серед непродовольчих товарів подешевшали легкові автомобілі, окремі види фармацевтичної продукції, одяг та взуття літнього сезону – на 1,2-8,5% та окремі види побутової техніки та сучасної електроніки – у межах 2%.

Окрім того підвищились ціни на газ скраплений для автомобілів на 19,1%, шини для легкових автомобілів, велосипеди – на 1,6-2,2%.

Серед послуг, що надаються населенню, подорожчання відбулося за рахунок зростання тарифів на гарячу воду в 1,8 рази. Також спостерігалося подорожчання проживання у пансіонатах на 11,7%, послуг міського таксі – на 3,6%.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків