На Харківщині розпочався опалювальний сезон, - ОДА

У Харківській області опалення ввімкнене у 25% житлового фонду
Depo.
13 жовтня 2016 11:39
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це під час селекторної наради під головуванням прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана сказала керівник Харківської ОДА Юлія Світлична.

Вона підкреслила, що Харківська ОДА отримала заздалегідь інформацію від харківського центру гідрометеорології про погіршення погодних умов, "і, відповідно, розпочали в Харківській області опалювальний сезон".

За її словами, станом на сьогодні, 13 жовтня, на Харківщині до опалення вже підключені майже 25% житлових будинків.

Світлична підкреслила, що в області працює штаб на період підключення опалення, сформовані аварійні бригади для оперативного реагування на можливі неполадки.

"Що стосується дорожнього комплексу, то він готовий до зими на 100%. Маємо забезпеченість матеріально-технічними ресурсами. Всі проходить у штатному режимі. На сьогоднішній день сформована координація усіх структур, задіяних в опалювальному сезоні", - додала вона.

Керівник ОДА підкреслила, що в області 330 тисяч сімей отримують субсидії, з них 180,7 тисяч родин переоформили субсидії ЖКГ в автоматичному режимі.

У свою чергу голова уряду звернув увагу керівництва Харківської ОДА на необхідність пожвавити роботу в напрямку оформлення субсидій ЖКГ для громадян.

"Я думаю, що по субсидіям потрібно попрацювати більш цілеспрямовано. Є над чим попрацювати для того, щоб максимально охопити людей субсидіями. Я думаю, там місто Харків відіграє ключову роль. Тому я би просив на це звернути особливу увагу. В цілому дякую", - сказав Гройсман.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків