ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині прокуратура змусила посадовців виділити гроші на освіту

Прокуратура Харківської області домоглася відновлення фінансування професійного ліцею
Depo.
28 квітня 2016 10:14
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Depo.Харків повідомили у відділі зв'язків з громадськістю та ЗМІ прокуратури Харківської області з посиланням на першого заступника керівника місцевої прокуратури Романа Травкіна.

За його даними, Первомайський професійний ліцей з початку року залишився без фінансування. Однак, всупереч чинному законодавству міська рада не запланувала в бюджеті видатків на навчальний заклад.

Зазначена бездіяльність призвела до невиплати стипендій, заробітних плат та інших відрахувань протягом трьох місяців поточного року.

"Все це паралізувало діяльність навчального закладу та призвело до зростання соціальної напруги в районі", - пояснив Травкін.

У зв’язку з цим місцева прокуратура звернулася до Харківського окружного адміністративного суду з позовом про визнання бездіяльності міськради протиправною та відновлення фінансування місцевого профліцею.

Через тиждень після подання позову на черговій сесії Первомайської міськради депутати прийняли рішення щодо виділення понад 760 тис. грн на фінансування профліцею та погашення заборгованості.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків