На Харківщині прикордонники виявили у трьох українців підроблені страхові поліси

Порушники передані співробітникам поліції
Depo.
10 листопада 2016 12:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Держприкордонслужби, учора, 9 листопада, в пункті пропуску "Гоптівка" прикордонники за інформацією оперативних підрозділів виявили страхові поліси на автомобілі, які мають ознаки підробки.

Так, прямуючи до Росії автомобілем Volkswagen, громадянин України надав на перевірку необхідні документи та страховий поліс типу "Зелена карта". Наявність даного страхового полісу є обов’язковою для виїзду за кордон на автомобілі. Під час перевірки прикордонники встановили, що один з елементів захисту полісу не світиться в ультрафіолетовому випромінюванні, тому документ, ймовірно, є підробленим.

За годину по тому до Росії автомобілем "ВАЗ" через цей пункт пропуску прямував житель Харківщини. У нього також під час перевірки прикордонники виявили недійсність страхового полісу. Ще за кілька годин на виїзд прибув 30-річний громадянин України автомобілем Ford, страховий поліс на який також містив ознаки підробки.

По даних фактах до правоохоронних органів направлені повідомлення про протиправні діяння, що містять ознаки злочину, передбаченого ст. 358 Кримінального кодексу (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів). Страхові поліси вилучено, а трьох водіїв-порушників передано співробітникам Національної поліції.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків