На Харківщині прикордонники "виловили" майже півтисячі недійсних паспортів

З початку року через українсько-російський кордон харківські прикордонники пропустили майже 3 млн людей та понад 510 тис. транспортних засобів
Depo.
2 серпня 2016 11:11
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківського прикордонного загону, при цьому на законних підставах у в’їзді або виїзді відмовили майже 2 тис. осіб, з яких було дев’ять незаконних мігрантів.

"У пунктах пропуску виявили 23 підроблені, два чужих та 472 недійсних паспортних документів, виконано більше 860 доручень уповноважених державних органів, у т.ч. виявлено 186 осіб, яким заборонено в’їзд в Україну, вилучено майже 10 кг наркотиків, припинені 53 спроби незаконного переміщення через державний кордон товарів народного споживання на загальну суму майже 69 мільйонів гривень", - сказано в повідомленні.

Крім того, харківські прикордонники 23 рази відмовлялися від неправомірної вигоди та передали правоохоронним органам задокументовані факти за ст. 339 ККУ (давання хабаря).

"Спроби втягування прикордонників в протиправну діяльність відбувалися в пунктах пропуску через державний кордон "Гоптівка", "Плетенівка", "Чугунівка". Громадяни, які перетинали кордон, пропонували неправомірну вигоду охоронцям кордону за безперешкодний та позачерговий перетин державного кордону через пункт пропуску та їх оформлення в пріоритетному порядку", - уточнили в прес-службі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків