ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині не дочекались державних грошей на гемодіаліз

Депутати виділили із обласного бюджету 12 млн. грн. на проведення процедур гемодіалізу
Depo.
9 квітня 2015 16:24
ФОТО: depo.ua
На Харківщині не дочекались державних грошей на гемодіаліз
На Харківщині не дочекались державних грошей на гемодіаліз

Про це повідомляє прес-служба Харківської облдержадміністрації, передає кореспондент

"12 млн. грн. спрямовані на придбання витратних матеріалів для проведення замісної ниркової терапії хворим з хронічною нирковою недостатністю методом гемодіалізу та перитонеального діалізу у комунальному закладі охорони здоров'я "Обласний клінічний центр урології та нефрології ім. В.І. Шаповала".

Окрім того, 500 тис.грн. з бюджету виділили на харчування дітей у будинках дитини, витрати на які були збільшені у зв'язку з прибуттям дітей із зони АТО; 600 тис.грн. - на витратні медичні матеріали, 615 тис.грн. - на придбання ліків для дитини, хворої на важку форму фенілкетонурії. Мова йде про придбання спеціального лікувального харчування іноземного виробництва, так як інше в цьому випадку не підходить.

Також в ході сесії депутати підтримали рішення виділити 5 млн. 984 тис. грн. на часткове фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які до 2015 року отримували підтримку з Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Крім того, 10 млн. грн. спрямовані на співфінансування міні-проектів, які стали переможцями обласного конкурсу територіальних громад "Разом у майбутнє" в 2015 році.

Зазначимо, що за словами директора департаменту охорони здоров'я ХОДА Олександра Галацана, у держбюджеті для забезпечення гемодіалізу на Харківщині передбачено 43 млн грн.

Але через затягування конкурсних процедур по закупці медпрепаратів Міністерством охорони здоров'я, ці ліки область отримає не раніше серпня-вересня.