На Харківщині Міноборони "підписало" 2,9 тисяч контрактників

Серед осіб, котрі підписали контракт, 216 осіб – жінки
Depo.
21 листопада 2016 08:49
ФОТО: depo.ua
На Харківщині Міноборони "підписало" 2,9 тисяч контрактників
На Харківщині Міноборони "підписало" 2,9 тисяч контрактників

Про це повідомили Depo.Харків у харківському Регіональному медіа-центрі Міністерства оброни України з посиланням на військового комісара Харківського обласного військового комісаріату полковника Юрія Калгушкіна.

За його словами, зі збірного пункту Харківського обласного військового комісаріату до військових частин Збройних Сил України відправлено чергову команду призовників для проходження служби за контрактом загальною кількістю понад 140 осіб. Всього ж за неповні 11 місяців 2016-го близько 2900 мешканців східного регіону вже зробили вибір на користь цікавого армійського життя і підписали контракт із оборонним відомством.

Калгушкін зазначив, що область протягом усього року тримається у числі лідерів серед облвійськкоматів України в плані роботи із потенційними воїнами-контрактниками.

"Три тисячі, відібраних нами рекрутів-контрактників, це приблизно стільки ж, скільки ми призвали воїнів цієї категорії за останні десять років. При цьому, понад 1100 осіб прийшли до райвійськкоматів у 2016-му вже у статусі учасника бойових дій. Також з усіх новобранців, призваних із вищою освітою, 210 стали офіцерами. Тобто військові частини Збройних Сил отримали чимало добре підготовлених воїнів. Ще приблизно 150 громадян зараз перебувають на стадії збору документів, необхідних для добровільного призову", - сказав Калгушкін.

Також у Харківському обласному військовому комісаріаті відзначають велику активність у виборі військових професій серед дівчат. Так, 216 представниць чарівної статі були призвані до армії із січня до листопаду цього року.

До кінця поточного року офіцери Харківського обласного військового комісаріату прогнозують призов ще близько 500 новобранців для проходження служби за контрактом, понад 100 з яких носитимуть офіцерські погони.

Довідка Depo.Харків. У 2015 році 635 мешканців Харківщини стали професійними військовослужбовцями.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків