На Харківщині дозволили полювати

У Харківській області розпочався мисливський сезон
Depo.
11 серпня 2016 13:47
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, про це розповів директор Департаменту екології та природних ресурсів ХОДА Андрій Тимчук.

За його словами, полювати на пернату дичину та копитних тварин дозволено з 1 серпня.

"У Харківській області налічується 37 підприємств, установ, організацій, яким в установленому порядку надано в користування мисливські угіддя на загальній площі 1513,0 тис. гектарів. В тому числі й Харківська обласна організація Українського товариства мисливців та рибалок, якій надані мисливські угіддя на території 15 районів області", - повідомив Тимчук.

В межах 16 районів Харківщини погоджено норми добування, строки та порядок здійснення полювання в сезон 2016-2017 року по 15 мисливських господарствах. Мисливські угіддя зазначених господарств розташовані в районах, до яких не встановлено обмеження на здійснення полювання у мисливській сезон.

При цьому у поточному році передбачена заборона полювання на території 11 районів області, а саме: Барвінківського, Близнюківського, Борівського, Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Дергачівського, Золочівського, Ізюмського, Куп’янського та Харківського.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків