ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині батьки все рідше кидають дітей

Дітей-сиріт в області стає все меньше
Depo.
10 липня 2015 15:38
ФОТО: depo.ua

В Харківській області за останній рік кількість дітей збільшилась на 3 тисячі за рахунок зростання народжуванності та притоку переселенців зі сходу країни

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на начальника служби у справах дітей ХОДА Тетяну Печерських. Всього ж в регіоні проживає майже 423 тис. дітей.

За її словами, на сьогодні в області нараховується 4407 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Протягом останніх років спостерігається постійне зменшення цієї категорії дітей.

"Минулого року ми влаштували до інтернатів трьох дітей, які осиротіли, а цього року - жодної дитини", - повідомила Печерських.

Також вона нагадала, що в 2006 році на території області працювали 9 інтернатних закладів суто для дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, кожен з яких був розрахованих на 200-250 осіб. "В цьому році за рішенням обласної ради ми реформуємо останній сирітський заклад - це Люботинський навчально-виховний комплекс. З першого вересня в ньому будуть вчитися обдаровані діти. Школа буде називатися "Дивосвіт", - додала Печерських.

Крім того, вона розповіла, що зараз на території області працюють 85 будинків сімейного типу та 327 прийомних сімей, де разом виховується 1120 дітей. "Тобто 25,4% дітей виховується в таких сімейних формах. Це найвищій показник в Україні. Харківська область була однією з перших де були утворені будинки сімейного типу. В цьому році до таких будинків та в прийомні сім'ї влаштовано 54 дитини", - сказала Печерських.

Більше соціальних новин про Харків читайте на Харків.depo.ua.