На Харківщині азербайджанець намагався підкупити прикордонників

Грошову винагороду за безперешкодний перетин кордону запропонував 27-річний громадянин Азербайджану в пункті пропуску "Гоптівка"
Depo.
23 жовтня 2016 15:09
ФОТО: depo.ua

Як повідомила Depo.Харків прес-служба Харківського прикордонного загону, вчора, 22 жовтня, в пункт пропуску "Гоптівка" в пішому порядку на вхід в Україну прибули двоє громадянин Азербайджану. Під час паспортного контролю у 18-річного чоловіка в закордонному паспорті виявлено, дві відмітки про перетин Державного кордону України, які не відповідають встановленому зразку та, можливо, були зроблені за допомогою підробного кліше штампу. Під час проведення співбесіди з громадянами Азербайджану 27-річний громадянин запропонував прикордонникам грошову винагороду в розмірі 2000 російських рублів за безперешкодний перетин кордону.

Прикордонники від неправомірної вигоди відмовилися, факт пропонування такої вигоди задокументували та передали правопорушника співробітникам поліції. До компетентних правоохоронних органів направлено повідомлення про протиправне діяння, що містить ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) та ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) Кримінального кодексу України. Після складання всіх необхідних документів громадян Азербайджану передано співробітникам Національної поліції.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків