На Харківщині Зміївська ТЕС відмовляється від антрациту, - ОДА

У Харківській області тривають роботи з технічного переоснащення котлоагрегату 5-го блоку Зміївської станції

На Харківщині Зміївська ТЕС відмовляєтьс…

Про це повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА з посиланням на Управління паливно-енергетичного комплексу ОДА.

"Уже закінчено роботу з технічного переоснащення систем подачі, приготування та спалювання вугілля з переведенням котлоагрегату блоку № 2 на використання вугілля газової групи марок "Г" і "ДГ". На сьогодні тривають пусконалагоджувальні роботи для подальшого введення блоку в промислову експлуатацію, - зазначається в повдіомленні. - Таким чином, Зміївська ТЕС ПАТ "Центренерго" переходить із дефіцитного енергетичного вугілля марок "АШ" і "Т" на використання вугілля газової групи. Це вкрай важливий проект для підвищення енергонезалежності й енергобезпеки не тільки станції, але й усієї об'єднаної енергосистеми України".

Одночасно з технічними роботами на Зміївській ТЕС триває накопичення складських запасів вугілля. На сьогодні його обсяги становлять понад 110 тисяч тонн, що має забезпечити подальшу роботу електростанції та стабільне проходження опалювального сезону 2017/2018 років.

Як повідомляв Depo.Харків, наприкінці весни 2017 року другий енергоблок Зміївської ТЕС був переведений на газове вугілля.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"