На Харківщині завершився XV Мандрівний фестиваль документального кіно Docudays UA

У Харківській області 10 грудня, у 70-ту річницю прийняття Загальної декларації прав людини, відбувся завершальний кінопоказ фестивалю для співробітників пенітенціарної служби

Про це Depo.Харків повідомив регіональний координатор фестивалю, керівник Центру правових та політичних досліджень "ДУМА" Юрій Чумак.

За його словами, всього з 20 листопада по 10 грудня фільми XV Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Харківській області змогли подивитися понад 4 тисяч осіб.

Під час фестивалю в Харківській області відбулася низка показів і обговорень фільмів, проведення тренінгів для поліцейських по тематиці недискримінації тощо.

Усього до уваги глядачів були представлені 22 фільми, із них 4 - вітчизняних режисерів і 1 - знятий в стилі документальної анімації.

Довідка Depo.Харків. Docudays UA - єдиний в Україні Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Фестиваль - неполітичний і некомерційний. Мета Мандрівного фестивалю - сприяти популяризації та розвитку документального кіно і підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

Як повідомляв Depo.Харків, 46-річна харків'янка покінчила життя самогубством через повішення.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook