ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині забороняють риболовлю: "Чорний" список місць

У Харківській області з 1 квітня вводиться заборона на промисловий, любительський і спортивний лов риби на ділянках деяких водойм

Depo.
14 березня 2018 17:11
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні Держагентства рибгосподарства у Харківській області.

Зокрема, у зв'язку з початком нерестового періоду з 1 квітня і до 10 червня заборонено лов риби на водосховищах, до 21 травня - на річках, в корінних водах, до 30 червня - в придаткових водах річок. Крім того, у період з 1 квітня по 30 червня та з 20 серпня по 30 вересня забороняється лов раків.

В період нересту риби також забороняється організація змагань з рибальства та підводного полювання. Любительське рибальство дозволяється лише на спеціально визначених ділянках водосховищ та річок.

Зокрема, забороняється лов риби на наступних ділянках річки Сіверський Донець: від Печенізької греблі до с. Леб'яже; від с. Кицівка до с. Башкирівка; від мосту автомобільної траси Харків – Ростов до с. Фігурівка; від гирла р. Уди до греблі ТЕЦ-2 "Есхар"; від радіофізичної обсерваторії та Задонецького лісництва; у затоці та системі заплавних озер "Косач" від мосту в с. Коропове вверх по течії до озера "Біле"; заплавне озеро "Снитьково"; система мілководь та рукавів від впадіння річки Гомольші до околиць села Черкаський Бишкин; від с. Гомольша до с. Нижній Бишкин; заплавне озеро "Біле"; в двох кілометрах вище і нижче с. Червоний Донець; р. Берека; річка Оскіл; від с. Студенок до с. Кам'янка.

Також заборонено вилов у Печенізькому водосховищі на наступних ділянках: система мілководь і островів від с. Стариця до с. Петрівське; ділянка правого берегу від "Рубіжанського мосту" за течією до бази відпочинку "Дружба"; затока бази відпочинку ім. Соіча; Хотімлянська затока; система мілководь і островів по правому березі біля с. Хотімля; Кулаківська затока; Мартівська затока.

У Червонооскільському водосховищі заборона діє на наступних ділянках: прибережні мілководдя від сел. Куп'янськ – Вузлова до Сенківського мосту; Сенківська затока і прилеглі мілководдя; Одноребрівська затока; урочище "Великий острів"; система мілководь від селища Підлиман до пірсу Червонооскільського; ділянка на лівому березі в нижній частині водосховища біля с. Піски-Радьківські.

Також заборонена риболовля у верхів'ї та на мілководних ділянках Краснопавлівського і Орільського водосховищ.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині схопили браконьєра, який зрубав дерев на 50 тис. грн.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook