На Харківщині в жовтні найбільше подорожчали овочі, подешевшали – цукор, мед і куряче філе

У Харківській області індекс споживчих цін в жовтні 2018 року порівняно з попереднім місяцем становив 102,0% (в Україні – 101,7%)

Про це повідомили Depo.Харків у Головному управлінні статистики в Харківській області.

За відомостями облстату, ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли у середньому на 1,6%. Найбільше подорожчали овочі на 7,7%. Зросли ціни на сало, рибу живу, охолоджену, яйця, молоко та кисломолочну продукцію, сир і м'який сир (творог), масло, хліб, яловичину на 5,2–2,2%. Водночас подешевшали крупи гречані, цукор, філе куряче, мед на 3,8–2,6%.

Одяг і взуття подорожчали на 6,4%, у тому числі взуття – на 8,1%. Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби підвищилися на 2,5%.

У сфері зв'язку ціни зросли на 3,5%, що пов'язано з подорожчанням поштових послуг на 9,4% та мобільного зв'язку – на 6,9%. Підвищення цін на транспорт у цілому на 3,2% в основному спричинено подорожчанням палива та мастил на 5,8%.

Ціни (тарифи) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросли на 0,3% за рахунок підвищення тарифів на водопостачання на 5,7% та водовідведення – на 2,4%.

Як повідомляв Depo.Харків, на Харківщині впало виробництво м'яса та молока.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook