На Харківщині створили три нові заказники загальною площею більше 400 га

У Харківській області до природно-заповідного фонду області введено Малорогозянський, Вітрівський та Гаврилівський заказники місцевого значення

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, відповідне рішення було прийняте під час сесії Харківської обласної ради вчора, 6 грудня.

Ентомологічний заказник "Малорогозянський" створено в Золочівському районі, його орієнтовна площа складає 14,1 га. Гідрологічний заказник "Вітрівський" розташований у Балаклійському районі, його площа становить 349 га. Ентомологічний заказник "Гаврилівський" на території Борівського району матиме площу 43,5 га.

"Метою створення цих заказників є збереження біологічного, ландшафтного, природного різноманіття та забезпечення належної охорони природних комплексів і об'єктів, що мають особливу природоохоронну цінність", - пояснили в Департаменті екології.

Довідка Depo.Харків. Станом на 1 грудня 2018 року в цілому по Харківській області налічувалось 243 території та об'єкти природно-заповідного фонду загальною площею 74,4 тис. га.

Як повідомляв Depo.Харків, Харківська міська рада 29 листопада на черговій сесії затвердила бюджет міста Харкова на 2019 рік.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook