ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Харківщині створили три нові заказники загальною площею більше 400 га

У Харківській області до природно-заповідного фонду області введено Малорогозянський, Вітрівський та Гаврилівський заказники місцевого значення

Depo.
7 грудня 2018 13:33
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, відповідне рішення було прийняте під час сесії Харківської обласної ради вчора, 6 грудня.

Ентомологічний заказник "Малорогозянський" створено в Золочівському районі, його орієнтовна площа складає 14,1 га. Гідрологічний заказник "Вітрівський" розташований у Балаклійському районі, його площа становить 349 га. Ентомологічний заказник "Гаврилівський" на території Борівського району матиме площу 43,5 га.

"Метою створення цих заказників є збереження біологічного, ландшафтного, природного різноманіття та забезпечення належної охорони природних комплексів і об'єктів, що мають особливу природоохоронну цінність", - пояснили в Департаменті екології.

Довідка Depo.Харків. Станом на 1 грудня 2018 року в цілому по Харківській області налічувалось 243 території та об'єкти природно-заповідного фонду загальною площею 74,4 тис. га.

Як повідомляв Depo.Харків, Харківська міська рада 29 листопада на черговій сесії затвердила бюджет міста Харкова на 2019 рік.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook