На Харківщині пройшли батальйонні тактичні навчання з залученням авіації

У Харківській області на базі 54-ї окремої механізованої бригади відбулися кількаденні батальйонні тактичні навчання з залученням авіації

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє оперативне командування "Схід" Збройних Сил України.

Захід пройшов на одному з навчально-тренувальних полігонів, що поблизу Харкова. До навчань було залучено кілька батальйонів окремої механізованої бригади разом з озброєнням.

За легендою навчань штурмовий підрозділ за підтримки армійської авіації форсував водну перешкоду, захопив плацдарм та забезпечив наступ основних сил бригади вглиб оборони противника. Успішно виконавши бойову задачу, військові здійснили рейдові дії, вийшли на окупований населений пункт та захопили його.

"Я спостерігав за ходом навчань, за тим, як діє той чи інший підрозділ в певній ситуації. Деякі моменти корегувалися та вносилися поправки командирам. Але для цього й існують навчання, аби у справжньому бою уникнути помилок", зазначив начальник управління підготовки Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України Олександр Тарнавський.

Слід відмітити, що головною інтригою навчань стало те, що сторони умовного протистояння приймали нестандартні рішення, застосовували військову хитрість та відпрацьовували нові способи виконання бойових завдань.

Як повідомляв Depo.Харків, у центрі Харкова сталася аварія на тепломережі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook