На Харківщині прокуратура через суд зобов'язала селищну раду оформити землю під дитячим садком

Харківський окружний адміністративний суд підтримав позицію прокуратури та визнав незаконною бездіяльність Мечебилівської селищної ради Барвінківського району області

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі прокуратури Харківської області, тепер посадовці зобов'язані оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку, де розташований дошкільний навчальний заклад.

За інформацією начальника відділу прокуратури області Валерія Лялюка, дитсадок тривалий час без жодних законних підстав користується землею загальною площею 0,58 га. На ділянці розташовані будівля навчального закладу та двір з дитячим майданчиком.

"Оскільки правовстановлюючі документи на землю не були оформлені, це створювало передумови до зловживань та ризики для нормального функціонування закладу. Тому прокуратура звернулася до суду з вимогою до селищної ради розробити землевпорядну документацію", - пояснив Лялюк.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області військовослужбовці 92-ї Окремої механізованої бригади отримали службове житло. Полторак передав бійцям два будинки на 80 квартир.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook