На Харківщині перевищений поріг захворюваності на грип та ГРВІ, - ОДА

У Харківській області з жовтня на грип та гострі вірусні респіраторні інфекції захворіли понад 75 тисяч осіб

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації з посиланням на начальника Управління охорони здоров'я Богдана Федака.

"На даний момент показник захворюваності населення області на 100 тисяч становить 549,05 при пороговому рівні 501,7. Тобто захворюваність на 9,4 вище порогового рівня. Для порівняння: за аналогічний період минулого року на грип та ГРВІ в області захворіло 71 217 осіб", - зазначив Федак.

На даний час рівень захворюваності перевищив пороговий у 10 районах та двох містах обласного значення.

У цьому епідемічному сезоні було госпіталізовано 1 930 осіб, з яких 1 330 - діти. За аналогічний період минулого року було госпіталізовано 1 495 осіб (1 026 дітей).

За прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров'я, в епідемічному сезоні 2018-2019 років циркулюватимуть штами вірусів грипу: А (Н1N1) (Мічиган) та два нові - А (Н3N2) (Сингапур) та В (Колорадо).

Спеціалісти відзначають, що найнадійнішим засобом профілактики грипу є вакцинація. "Вакцинуватися можна лише тоді, коли людина є абсолютно здоровою. І краще саме в той період, коли немає взагалі грипу в країні - до початку епідемічного сезону. У жодному разі не можна вакцинуватися після перенесеної хвороби та при будь-яких недомаганнях. У цьому випадку можуть бути ускладнення", - попередив Федак.

Цього року рекомендовані дві вакцини: "Джі Сі Флю" виробництва "Грін Крос Корпорейшн", Південна Корея, та "Ваксігрип-тетра" виробництва "Санофі Пастер", Франція.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові внаслідок дорожньо-транспортної пригоди постраждала жінка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook