На Харківщині ОТГ купила котел за вдвічі завищеною ціною

Відділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради уклав угоду з ФОП Деревянко Ольга Олексіївна щодо придбання твердопаливного котла за 71,9 тис. грн

Про це Depo.Харків повідомили у "Харківському антикорупційному центрі".

За даними центру, угоду уклали без проведення відкритих торгів, за непрозорою процедурою. Також відсутній договір про закупівлю на порталі системи електронних закупівель "Прозорро".

"У відкритих джерелах подібний твердопаливний котел коштує набагато дешевше. У середньому від 31 тис. грн", - сказано в повідомленні.

У "ХАЦ" додали, що Ольга Деревянко є дружиною Андрія Хихлі. Останній є братом Андрія Хихлі, який донедавна був заступником Нововодолажського селищного голови.

ФОП Деревянко Ольга Олексіївна виконує для Нової Водолаги різноманітні підряди: ремонти освітлення, пам'ятників, постачання котлів, утеплення стін тощо. Загалом по району з нею уклали угод на суму понад 1 млн грн.

Як повідомляв Depo.Харків, харківське комунальне підприємство "Міський інформаційний центр" уклало угоду з ТОВ "СК СТС" щодо придбання конструкції новорічної ялинки вартістю 1,98 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook