На Харківщині оголосили вирок солдату, який розстріляв сержанта: Подробиці справи
Солдат пропонував сержанту парі, виграшем якого мало стати життя одного із військових
- Харків
-
4 жовтня 2017 10:10

Як передає Depo.Харків, вирок військовому 28 вересня ухвалив Дергачівський районний суд Харківської області.
За даними суду, 9 липня 2015 року підсудний, який на той момент вже мав судимість за скоєння майнового злочину, був призваний на військову службу. 10 липня його зарахували на посаду курсанта військової частини В0213, а 1 вересня перевели на посаду радіотелефоніста частини В6250. За тиждень старший солдат отримав автомат АКС-74У та 120 набоїв калібру 5,45 мм і прибув на місце тимчасової дислокації - в селище Руська Лозова Дергачівського району.
18 вересня 2016 року у старшого солдата, який перебував у стані алкогольного сп'яніння, виник конфлікт із старшим сержантом. Чоловіки сперечалися, хто швидше демобілізується.
Під час сварки солдат запропонував сержанту побитися об заклад. Предметом виграшу мало стати життя одного із них. Розборонив чоловіків інший військовий.
Після цього солдат взяв ввірений йому автомат та покликав сержанта підійти ближче. Коли той підійшов, зловмисник тричі вистрілив у нього.
Злочинця спробував зупинити військовий, який став свідком події, але злодій вистрілив і в нього, поранивши у стегно. Між ними зав'язалася бійка, під час якої зловмисник випадково вистрілив собі в передпліччя.
Коли військовий, який намагався зупинити порушника, впав, той підійшов до сержанта, який на той момент лежав на землі, та здійснив чергу пострілів. Від отриманих травм сержант помер на місці.
Зловмисник втік з наметового містечка, однак майже відразу був затриманий правоохоронцями та госпіталізований.
На суді солдат провину визнав повністю.
Суд встановив, що обвинувачений має на утриманні двох дітей, є учасником АТО та нагороджений медаллю "За оборону Щастя".
Суд визнав чоловіка винним у скоєнні злочинів за ч.1 ст.115, ч.2 ст.15 ч.1 ст.115, ч.2 ст.413 Кримінального кодексу України та призначив йому покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.
Як повідомляв Depo.Харків, 3 жовтня на кордоні з Росією зупинили чоловіка із валізою валюти.
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 16:02На Харківщині знешкодили бомбу КАБ-500, що не розірвалася (ФОТО)
- 14:40Росіяни вдарили "Іскандером" по Великому Бурлуку на Харківщині
- 11:13Двоє загиблих та троє поранених: Як минула чергова гаряча доба на Харківщині
- 12:28Синєгубов показав стан ринку "Барабашово" після нічної атаки (ФОТО) ФОТО
- 11:00Фінансова аналітика: як перевірити платоспроможність бізнес-партнера Актуально
- 10:19На Харківщині затримано "крота" у бойовій бригаді ЗСУ
- 08:27В ніч на 6 травня Харків атакували 20 "шахедів": Уражено найбільший ринок "Барабашово", є потерпілі ФОТО
- 22:32росіяни атакували Куп'янськ тричі за день: є постраждалі ФОТО
- 18:33На Харківщині через лісову пожежу детонують боєприпаси, залишені окупантами: місцевих жителів евакуюють ФОТО
- 14:28Російський дрон знищив депо та відділення "Нової пошти" в Ізюмі на Харківщині ФОТО
- 11:35Рашисти знову били по Харківщині (ФОТО) ФОТО
- 10:39Сили ППО цієї ночі били 69 зі 165 ворожих дронів
- 09:28 Рашисти збільшили кількість штурмів на фронті
- 15:45За 2 місяці проведено 776 перевірок за цінами на ліки в аптеках: Де завищують ціни
- 12:22Росія атакувала Харків дронами з термобаричними зарядами (ФОТО) ФОТО
- 10:13Масована атака дронів: У Харкові майже пів сотні постраждалих (ВІДЕО) Відео
- 09:39Окупанти атакували вночі Україну майже двома сотнями дронів
- 09:18 Рашисти посилили наступальну активність на фронті
- 23:28Росіяни атакували Харків: вибухи в чотирьох районах міста, десятки постраждалих