На Харківщині найнижчий рівень безробіття населення по країні, - облстат

У Харківській області зменшилася кількість безробітних громадян

Про це повідомили Depo.Харків у Головному управлінні статистики в Харківській області.

За відомостями облстату, у Харківській області за даними вибіркових обстежень населення (домогосподарств) з питань економічної активності, середньомісячна кількість економічно активного населення віком 15-70 років за 9 місяців 2018 року становила 1332,6 тисяч осіб, і збільшилася на 2,2 тисячі осіб порівняно з аналогічним періодом 2017 року.

Із загальної кількість осіб у віці 15-70 років економічною діяльністю були зайняті 1265,3 тисяч осіб, а решта 67,3 тисяч осіб класифікувалися як безробітні. Кількість безробітних зменшилася на 11,5 тисяч осіб у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року.

У Харківській області найнижчий рівень безробіття населення по країні. У порівнянні з аналогічним періодом 2017 року цей показник по області зменшився на 0,8 в.п. і становив 5,1%.

Серед регіонів країни Харківська область – у лідерах за рівнем зайнятості населення. Порівняно із січнем-вереснем 2017 р. цей показник збільшився на 1 в.п. і склав 61,8%.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області внаслідок зіткнення двох вантажних автомобілів загинула одна людина, ще одна отримала травми.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook