На Харківщині діють "комп'ютерні" шахраї

У Харківській області шахраї беруть плату за ремонт комп'ютерної техніки, однак при цьому не надають заявлені послуги

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ Держпродспоживслужби в Харківській області.

У відомстві зазначили, що останнім часом до управління надходять численні звернення споживачів щодо порушень їхніх прав під час ремонтних робіт комп'ютерної техніки.

"Деякі суб'єкти підприємницької діяльності, скориставшись довірою громадян, особливо людей похилого віку, низьким рівнем знань, проблемами зі здоров'ям, проводять недобросовісну підприємницьку діяльність, - сказано у повідомленні. - Встановити причини поламки комп'ютерів важко і цим користуються шахраї, які майже нічого не роблять, при цьому оцінюють свої роботи в таких розмірах, що простіше купувати новий пристрій".

В управлінні зазначили, що зазвичай шахраї розміщують оголошення на під'їздах, зупинках громадського транспорту. Вони пропонують безкоштовну діагностику та безкоштовний виїзд майстра.

"Мета шахраїв - це найдешевше відремонтувати пристрій, при цьому витребувати до сплати якомога більше", - зазначили у управлінні.

Фахівці рекомендують користуватися послугами сервісного центру, який працює протягом декількох років.

"Під час передачі товару ви можете вимагати від майстра, щоб були збережені всі деталі, які були замінені новими, і повернуті вам. Можливо, вони не будуть для вас корисними, але ви захистите інших споживачів від встановлення неякісних деталей", - додали фахівці.

Як повідомляв Depo.Харків, на Холодній Горі Lexus в'їхав у припарковане авто.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook