На Харківщині держохоронець землі назбирав у власність майже 60 ділянок і позичив 1,5 млн грн

У Харківській області суд визнав колишнього чиновника винним у адміністративному корупційному правопорушенні

Про це йдеться в постанові Куп'янського міськрайонного суду Харківської області від 1 серпня, передає Depo.Харків.

Суд розглянув адміністративний корупційний матеріал за ч. 2 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), складений на начальника відділу контролю за використанням та охороною земель у Дворічанському, Купянському, Шевченківському районах Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Харківській області Ярослава Григораша (звільнений з посади у липні 2017 року).

Згідно матеріалів справи, посадовець 1 серпня позичив у приватної особи, громадянина України Олександра Капленка 1,5 млн грн, однак не подав у НАЗУ відомостей про зміну у майновому стані у передбачені законом 10 днів.

У судовому засіданні порушник викладені в протоколі про адміністративне правопорушення обставини підтвердив, розкаявся у скоєному, просив суворо не карати.

Вивчивши матеріали справи, суд постановив визнати чиновника винним у скоєнні адміністративного правопорушення та накласти на нього штраф у розмірі 1,7 тис. грн.

Згідно електронної декларації Григораша після звільнення за 2017 рік, подружжі екс-чиновника володіє квартирою та житловим будинком, а також 58 земельними ділянками загальною площею 107 га.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області начальника Чугуївського відділу поліції Олександра Парфьонова підозрюють у хабарництві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook