На Харківщині депутат приховав квартиру від декларування

У Харківській області суд не побачив складу корупційного правопорушення у діях депутата

Про це йдеться в постанові Балаклійського районного суду Харківської області від 28 березня, передає Depo.Харків.

Суд розглянув адміністративний матеріал за ч. 4 ст. 172-6 КУпАП (подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування), складений на депутата ХІІ скликання Донецької селищної ради Балаклійського району Харківської області.

Згідно матеріалів справи, депутат 24 березня 2017 року подала завідомо недостовірні відомості до щорічної декларації за 2016 рік, не внісши туди свою двокімнатну квартиру за 204,3 тис. грн (за оцінкою універсальної біржі "Україна"). При цьому квартира належить жінці згідно угоди купівлі-продажу.

Правопорушник у судовому засіданні зазначила, що у неї був відсутній умисел подавати завідомо недостовірні відомості до декларації, оскільки вона не провела остаточної реєстрації права власності на вказану квартиру, вважала, що вона не підлягає декларуванню. Просила провадження у справі закрити.

Адвокат депутатки взагалі заявив, що квартира куплена за 80 тис. грн – суму, яку не потрібно декларувати. Проведена біржова оцінка майна – недостовірна.

Суд дослухався до аргументів захисту та депутата й постановив адміністративне провадження закрити у зв'язку із відсутністю складу адміністративного правопорушення.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові у скоєнні корупційного адміністративного правопорушення підозрювали голову Холодногірської районної адміністрації Максима Мусєєва.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook