Мораторій на зміну умов оренди: Адміністрація "Барабашово" продовжила масштабну програму лояльності

Під час другої стратегічної антикризової сесії адміністрації "Барабашово" і підприємців, які увійшли в робочу групу міськради з питань торгового центру, було озвучено рішення про продовження наймасштабнішої програми лояльності з підтримки підприємців

Про це сьогодні, 26 грудня, повідомила прес-служба торгового центру, передає Depo.Харків.

Пролонгація зазначеної програми лояльності означає введення мораторію на зміну умов оренди торгових об'єктів "Барабашово". Оголошений термін пролонгації - 2 місяці. Саме такий період, на думку учасників стратегічної антикризової сесії, необхідний для остаточного узгодження спірних питань проектів договорів до 2021 року.

"Сьогоднішнє рішення про мораторій на зміну умов оренди торгових об'єктів - черговий крок адміністрації в пошуку компромісу і забезпеченні стабільності на "Барабашово". Це непросте фінансове рішення. Але воно необхідне для підприємців. Гнучка система пільг і знижок, яка працювала всі попередні роки, діятиме ще два місяці. За цей час ми спільно з представниками всіх майданчиків запропонуємо варіант договору оренди, який, по суті, можна буде назвати "договором розвитку". Результати сьогоднішньої сесії показують: діалог і пошук компромісу - найпродуктивніший шлях вирішення будь-яких питань. І ми вже на цьому шляху", - прокоментували результати стратегічної антикризової сесії в адміністрації торгового центру.

Нагадаємо, що на території ринку "Барабашово" в Харкові планують побудувати ще кілька торговельних центрів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook