Мерія Кернеса почала розвішувати скандальним проспектом таблички з іменем Жукова

У Харкові почали замінювати таблички, замінюючи назву проспекту Петра Григоренка на проспект Георгія Жукова

Мерія Кернеса почала розвішувати скандал…

Як передає Depo.Харків із посиланням на UA: Харків, нові вказівники з'явилися на будинках №№ 17, 19, 21, 23, 31 уздовж проспекту.

 

Мешканець Харкова Сергій Тимохін, його знайомий, мешканець одного з будинків по проспекту, побачив драбину за вікном і вирішив, що до його сусідів намагаються вдертися невідомі.

 

 

 

"Біля будинку, біля його вікна, встановили драбину якісь люди, як йому здалося, полізли до сусідів. Оскільки він був один в кімнаті, незрозуміло, що відбувалося, люди спустилися і поїхали собі. Це була біла "Волга" з драбиною на багажнику. Подзвонив, вийшов з хати, подивився, що так, вікно у сусідів ціле, але побачив, що змінена табличка. Питання: чому це відбувається вночі? Сказали, що вночі цього робити не варто. По-перше, це турбує мешканців. По-друге, я розумію, що є рішення, треба показати всі папери і зробити це вдень, щоб це було не, як у крадіїв...", - розповів Тимохін.

 

На місце викликали поліцію. Патрульні попросили робочих припинити роботи до завтра.

 

Люди, які змінювали таблички, не представилися. За їхніми словами, вони діють на підставі угоди.

Як повідомляв Depo.Харків, 19 червня Харківська міська рада проголосувала за повернення імені Жукова проспекту Григоренка. 20 червня рішення офіційно оприлюднили. Із заявою до поліції після рішення міськради звернувся депутат міської ради Ігор Черняк. Український інститут національної пам’яті в свою чергу звернувся до ГПУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook