Майже 50 тис. грн економії: На Харківщині за новими умовами розмитнили першу "євробляху"

У Харківській області за новими пільговими умовами розмитнили першу так звану "євробляху" – автомобіль із номерами країни ЄС

Про це Depo.Харків повідомили у ГУ ДФС України в Харківській області.

За даними ДФС, громадянин України розмитнив легковий автомобіль з дизельним двигуном Audi A6 2004 року випуску з литовською реєстрацією, сплативши до державного бюджету 70,56 тис. грн. Таким чином мито (10%) склало 7,5 тис. грн, акцизний податок (пільгова ставка із застосуванням коефіцієнта 0,5) – 38,8 тис. грн та ПДВ (20%) – 24,2 тис грн. При цьому у разі сплати митних платежів у повному обсязі, громадянин сплатив би до держбюджету 117,1 тис. грн.

У ДФС нагадали, що 25 листопада набрали чинності закони України "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів" та "Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України", які передбачають нові правила ввезення транспортних засобів з іноземною реєстрацією.

"Імпорт цього автомобіля був неможливим через заборону до митного оформлення, у зв'язку з його невідповідністю екологічним нормам. На даний час ця норма скасована", - підкреслили у ДФС.

Протягом 90 календарних днів з дня набрання чинності закону базова ставка акцизного податку розраховується з 50% знижкою, крім електромобілів, із застосуванням коефіцієнтів в залежності від об'єму двигуна та віку ТЗ.

Як повідомляв Depo.Харків, правоохоронці встановлюють обставини підриву банкомату у Харкові.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook