Ляшко на "Турбоатомі": Я вніс поправку до бюджету, щоб у вас було держзамовлення на $ 500 млн

У Харкові виробництво "Турбоатому" дозволяє випускати турбіни з самого першого етапу проектування і до кінцевих етапів випробування і відправки готового агрегату

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Радикальної партії України, 21 грудня лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвідав харківський завод "Турбоатом" - один з найбільших заводів у світі з виробництва турбін, устаткування для ГЕС та іншого енергетичного обладнання.

"Мені важливо, щоб цю роботу мали ви. Коли представники парламенту їдуть і підписують договори на поставку китайських турбін для Дністровської ГЕС, у мене виникає питання, а харківський "Турбоатом" куди дівати?", - обурився Ляшко.

Політик зустрівся з робочим колективом заводу і пояснив ситуацію. Під час прийняття бюджету з його ініціативи були внесені поправки. Державні гарантії під кредит будуть видаватися тільки на вітчизняні турбіни. В Україні такі турбіни виробляє тільки один завод - харківський "Турбоатом".

"Ми забили "осиковий кілок" у їх прагнення купити китайські турбіни", - порадував заводчан Ляшко.

Використання українських турбін на всіх підприємствах країни дозволить забезпечити завод постійними замовленнями. А це в свою чергу створить нові робочі місця і дасть можливість нормально заробляти співробітникам заводу.

Державне замовлення на півмільярда доларів дозволить забезпечити роботою завод на найближчі 5 років. Ляшко зазначив, що не можна втрачати таке замовлення і віддавати такі гроші за кордон.

"У нас є свій завод, нам необхідно зберегти робочі місця, а не віддавати державні замовлення нашим конкурентам, - впевнений Ляшко. - Дуже важливо щоб підприємства отримували нормальні замовлення. Це дозволить платити співробітникам гідну зарплату, тільки так ми зможемо зберегти фахівців у нашій країні, а не в якійсь іншій. Так ми зможемо заробляти гроші собі самі, а не бігати за кредитами МВФ".

"Спочатку роздають мільярдні замовлення нашим конкурентам, а потім йдуть за кредитами. Звичайно, так у нас ніколи не буде грошей, ми повинні самі заробляти на своїх заводах! - впевнений лідер РПЛ. - Ми повинні в наступному році створити такі умови, щоб в Україні вироблялося все необхідне, починаючи від комбайнів і закінчуючи вертольотами. Наші гроші повинні працювати на створення робочих місць для українців, а не годувати економіку інших країн".

Ляшко привітав весь колектив заводу з наступаючими новорічними святами та вручив премії кращим співробітникам підприємства.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook