ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ленін та секс, або Чому донеччанки не кохаються з терористами

Фанат "Шахтаря" на прізвисько "Вітязь" розповів про цікаву бесіду терористів про секс, поганих дівчат та сексуальну революцію Леніна
Depo.
20 червня 2015 10:34
ФОТО: depo.ua
Ленін та секс, або Чому донеччанки не кохаються з терористами
Ленін та секс, або Чому донеччанки не кохаються з терористами

Depo.ua наводить повний текст його розповіді.

"Пішов я у парк Щербакова, де став свідком розмови двух "апалченцев" про секс. Хлопці явно не місцеві. Один говорив щось про Уфу. Сиділи вони на лавочці та голосно говорили про банальні речі, а потім розмова перетекла у нагальні проблеми. Толян - він же бородатий чоловік років 35-40 - почав жалітися на жінок. Ніби звична картина, але сама бесіда вразила до мозку кісток.

"У Донецьку стільки прикольних дівчат, але не хочуть. В нас в Уфі такого немає. Вже півроку у місті і жодної в мене не було", - жалівся Толян.

Його колега, який на вигляд значно молодший, вирішив пояснити, чому так все погано і що треба з цим робити.

"Леніна на них немає. От цей мужик все правильно робив у 20-их роках. Сексуальну революцію у "совку" організував, тоді всі з усіма кохалися. Уяви, йдеш по вулиці, сподобалася дівчина - підходиш, кажеш: "Привіт, я тебе хочу". І вона йде з тобою. Завтра захотів іншу якусь - вперед. І всі кохалися, щасливі були. А тут ніби СРСР відродити хочемо, а поняття якісь ідіотські. Донеччанки взагалі аморфні. Тут чоловіків нормальних крім нас нема, а вони не хочуть. Всі лесбійками, мабуть, поставали", - скаржився він.

Толян його підтримав, зазначивши, що треба з цим щось робити, бо буде біда - падіння народжуваності.

От я послухав це і зрадів навіть, що наші жінки мають почуття гідності, коли не кохаються з такими ідіотами. А потім в голові народилася думка, що одного разу таку бесіду може почути Захарченко чи хтось з його свити і взяти до уваги. І дійсно, війна за незалежність "ДНР" тут всіх дістала, розваг майже ніяких нема, люди виживають, а електорат зомбі ж потрібен. Тут і згадає він ненароком про "Долой стыд" та доступний секс для всіх. Знайдеться купа ідіотів, які будуть від цього щасливі. Але тоді в місті точно залишаться лише "апалчєнци".