Кучер залишається офіційним мільйонером: Голова Харківської ОДА подав декларацію за 2019 рік

У Харкові голова облдержадміністрації Олексій Кучер володіє біткоїнами на загальну суму 13,1 млн грн

Кучер залишається офіційним мільйонером:…

Як передає Depo.Харків, відповідну декларацію за 2019 рік подав голова Харківської ОДА Олексій Кучер.

 

Згідно з декларацією, одноосібно Кучер володіє двома квартирами (68,6 кв.м і 61,9 кв.м) у Харкові, а також земельною ділянкою площею 6,25 га у Бериславському районі Херсонської області. У спільній власності родини перебуває квартира площею 62,9 кв.м, а також придбана за кілька днів до призначення на посаду квартира площею 95,5 кв.м у Харкові. Крім цього, Кучер орендував готельний номер у Києві, коли був народним депутатом.

 

Дружина голови Харківської ОДА володіє двома земельними ділянками (103 кв.м і 1 тис. кв.м) у Люботині Харківської області, а також житловим будинком площею 62 кв.м у Люботині. Жінка також продовжує будувати ще один житловий будинок в Люботині.

 

Серед цінного майна Кучер та його дружина володіють по одному годиннику "Ролекс".

 

Голова Харківської ОДА має три транспортні засоби: Lexus NX 200T (рік випуску – 2017), Volkswagen Passat (рік випуску – 2011) і вантажівка ГАЗ-САЗ 3507 (рік випуску – 1987). Дружина чиновника володіє автомобілем Audi Q5 (рік випуску – 2011).

 

Голова Харківської ОДА задекларував 11 акцій ПАТ "Миколаївцемент", а також 77 біткоїнів на загальну вартість 13,1 млн грн.

 

У 2019 році Кучер отримав наступний дохід: зарплата за основним місцем роботи у парламенті – 99,6 тис. грн, зарплата за основним місцем роботи в Харківській ОДА – 34,9 тис. грн, додаткове благо від партії "Слуга народу" – 22,3 тис. грн. Дружина задекларувала дохід від відчуження рухомого майна – 49 тис. грн.

 

Голова ОДА задекларував наступні готівкові в розмірі 84 тис. доларів. Його дружина – 200 тис. доларів і 49 тис. грн.

 

Довідка Depo.Харків. Кучер народився 1985 року. Закінчив Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди та Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого. У 2011 році отримав адвокатську ліцензію. Викладач Вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України. Влітку 2019 року на позачергових виборах до Верховної Ради був обраний народним депутатом України на мажоритарному окрузі в Харківській області. Представляв партію "Слуга народу". 6 листопада 2019 року призначений головою Харківської ОДА.

 

Читайте також: Кучер продав харківському нафтотрейдеру нерухомість за майже 1 млн грн

 

Що відомо про нардепа Кучера, який очолив Харківську ОДА

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"