Контроль за кримінальним світом Харкова: Чим небезпечні заяви самопроголошених авторитетів

Харків'ян минулого тижня порадувало звернення "Прона", який заявив, що бере під контроль кримінальний світ міста для наведення ладу та справедливості

Контроль за кримінальним світом Харкова:…

Днями харків'ян здивувала поява відеозвернення якогось "Прона", який називає себе "кримінальний батя України" та погрожує "взяти під контроль Харків". Що це і як до цього ставитися?

Звісно, в нашу епоху можливе все. Адже нам "пощастило" жити в дивовижний час. Президент оголошує закони на "Фейсбуці", міністр розповідає, як лікуватися від вірусу, в "Телеграм", депутати влаштовують майже справжні бої в "Твіттері", а наші бабусі діляться рецептами в "Вайбері". Технології зобов'язують. То чому б не почати кримінальні розборки в інтернеті, а "стрілки" не забивати в соцмережах?

Прон решил скрыться от коллекторов и взять под контроль Харьков

У середовищі журналістів, які пишуть на кримінальні теми, є лише два варіанти реакції на новоявленого й грізного "кримінального батю" — або людина на відео неадекватна, до того ж має серйозні особистісні проблеми, або це просто жарт, "пранк", з метою когось "потролити". Про жодні серйозні й реальні справи самопризначений "дон Прон" говорити не може.

До того ж, за його словами, у нього "проблеми з колекторами" і, зідеї, замість рішення про "взяття нашого міста" під своє могутнє заступництво, "Пронові" треба було б спершу кредити погасити. Можливо, кредит був необхідний для термінового придбання телефону, бо була нагальна потреба зняти відеозвернення до "серйозних людей" Харкова.

Якщо ця людина хвора, то можна поспівчувати його близьким. Якщо ж це жарт, то досить небезпечний для самого жартівника.

Татуировка на теле реального уголовного атворитета

Кримінальний світ дуже болісно сприймав самозванців. Присвоїти собі неіснуючий високий статус у кримінальній ієрархії завжди було "серйозною бочиною" і каралося дуже суворо.

Для прикладу — реальний випадок на початку 1980-х на одній з ВТК суворого режиму: до колонії "заїхав" новий в'язень, який назвався "законником", тобто хрещеним злодієм в законі, а на тілі мав татуювання, що підтверджують його високий статус. Досить швидко "тюремна пошта" донесла, що це самозванець. І якби не статусні "наколки", його, швидше за все, жорстоко б "відбили" та перевели до касти "опущених". Але за "злодійські" знаки на тілі його не пробачили. Вночі цього "законника" зарізали. Але й це не все. Йому відрізали голову та викинули до предзонника — зони між зовнішнім і внутрішнім рядами колючого дроту.

Звісно, до таких жахів зараз не доходить. І розшукувати цього "грізного авторитета" серйозні люди не будуть. Можливо, під час випадкової зустрічі, можуть і провчити. Але для цього зовсім не треба буде наносити важкі фізичні травми. У цьому світі є більш ефективні способи. Наприклад, на нього можуть просто помочитися і, знявши все це на відео, за прикладом "кримінального баті" викласти запис до мережі.

Мужчина называется Проном и утверждает, что он уголовный авторитет

Але, як кажуть обізнані люди, "в нашій країні від суми та від тюрми не зарікайся". І саме у випадку потрапляння за високий паркан на цього жартівника чекають, напевно, напрочуд "цікаві" та "захоплюючі" пригоди ...

Отже, місто може спати спокійно. Грізний "Прон" навряд чи стане влаштовувати в Харкові криваві розбірки.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"