Конкурс на голову Харківської ОДА: практичний досвід управління є тільки у Світличної

У Харкові реальний досвід управління ОДА має т.в.о. голови Харківської ОДА Юлія Світлична
Depo.
1 жовтня 2016 10:47
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, на цьому на своїй сторінці у "Фейсбук" наголосив заступник Харківської обласної організації ВО "Батьківщина" з питань агітаційно-пропагандистської та масово-політичної роботи Валерій Дудко.

"Треба зазначити, що особливого інтересу конкурс не викликав, а обговорення протікало дуже мляво. Такий підхід викликав природний інтерес визначити причини і розставити пріоритети. Як не дивно, але головним виявилося те, що основна частина жителів області вже зробила свій вибір і вони визначилися. Більш того, вони впевнені в тому, що президент прийме їх рішення і зробить все для збереження стабільності в області. До такого висновку схиляєшся й сам, ознайомившись із конкурсантами", - написав Дудко.

"Безумовно, всі з представлених гідні позитивної оцінки: мають стаж державної служби, вищу освіту та наукові ступені, стаж управлінням підприємством, галуззю і навіть міністерством. Немає одного - практичного досвіду керівництва ОДА. Такий досвід тільки у Ю. Светлічної", - наголосив він.

Дудко зауважив, що у вівторок, 4 вересня, президент підведе підсумки конкурсу на посаду голови Харківської ОДА і оголосить результат.

Як повідомляв Depo.Харків, екс-голова Харківської ОДА Ігор Райнін очолив Адміністрацію Президента України. Зараз т.в.о. голови Харківської ОДА призначена перша заступниця Райніна Юлія Світлична.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків