Комунікації немає взагалі: У Мінрегіоні через ОСББ розкритикували комунальників Кернеса

У Харкові зафіксовані чи не найнижчі по Україні темпи створення об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ)

Як передає Depo.Харків, про це під час спілкування із харківськими журналістами в рамках спільної програми Українського кризового медіа-центру та Естонського центру східного партнерства сказав заступник директора Департаменту систем життєзабезпечення та житлової політики Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Віктор Токаренко.

 

За його відомостями, станом на 1 січня 2018 року в Харківській області були зареєстровані 1189 об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Протягом 12 місяців 2018 року в регіоні були утворені тільки 15 нових об’єднань, їх кількість на 1 січня 2019 року становила 1204 одиниці.

 

"Я можу сказати одне, що на Національній раді, яка була 24-го числа, у присутності віце-прем'єра виступала представник Харкова Самойлова (заступник голови Регіональної ради, член Національної ради з питань створення та забезпечення функціонування ОСББ Юлія Самойлова – ред.) як представник регіону, яка говорила, що навмисно гальмується створення ОСББ. Яким чином? Не передається технічна документація, наприклад", - сказав Токаренко.

 

На питання, де затримується технічна документація, він зауважив: "У так званих ЖЕКах, комунальна класність. У міських ЖЕКах. Навмисно гальмуються ці речі. Не говориться про те, що ми не хочемо створювати. Будь ласка, реєструйтеся! А далі пішов процес".

 

Він наголосив, що після реєстрації ОСББ може і не функціонувати. Для цього потрібна чітко оформлена технічна документація. Однак на її створення у виконкомів часто "немає грошей".

 

"З містом у нас комунікації взагалі немає. У нас з містами є комунікація тільки в тому випадку. Якщо там толерантний мер, із яким у нас нормальні стосунки на рівні консультацій. До мене дуже багато мерів дзвонять, і великих міст, до речі, дзвонять, консультуються, запитують, присилають своїх помічників сюди. Якщо мер у такому вигляді працює, то кооперація іде, хоча вказати йому я не можу", - підсумував Токаренко.

 

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові суд відпустив вантажника, який скоїв крадіжку на роботі. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook