ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Комунальний кінотеатр "зажав" гроші за землю

Прокуратура домогался оплати кінотеатром оренди землі в повній мірі
Depo.
2 червня 2015 15:18
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі прокуратури Харківської області з посиланням на прокурора Фрунзенського району Станіслава Пієва.

За його словами, одне з комунальних підприємств міста, яке займається кінопоказом, відтепер буде платити 757, 8 тис. грн. орендної плати за землю на рік.

Договір оренди землі площею майже 1,5 га для експлуатації та обслуговування цілісного майнового комплексу КП було складено ще у 2004 році. Проте, він не відповідав Закону.

"Всупереч вимогам чинного законодавства, орендарем не було вчасно проведено грошову оцінку землі та не внесено зміни в частині вартості оренди до договору. Розмір цієї плати на рік, згідно з нормативною грошовою оцінкою землі, склав 757,8 тис. грн., що на 563,7 тис. грн. більше ніж платило підприємство", - пояснив Пієв.

В жовтні 2014 року Господарський суд області задовольнив позов прокуратури Фрунзенського району м. Харкова щодо внесення змін до договору оренди зазначеної земельної ділянки.

Відповідач оскаржив рішення в апеляційному порядку. Постановою Харківського апеляційного господарського суду у лютому цього року апеляційна скарга була задоволена.

Прокуратура району ініціювала питання касаційного оскарження рішення апеляційної інстанції, яке було задоволено у травні цього року.

Вищий господарський суд України задовольнив касаційну скаргу.