Комунальники вже зібрали близько 8 тисяч "відпрацьованих" ялинок (ФОТО)

Спеціалізовані служби збирають ялинки, які харків'яни викидають після свят, і утилізують їх на пунктах переробки у дробильних установках

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради з посиланням на директора КП "Комплекс з вивезення побутових відходів" Фазіля Аббасова.

За його словами, у місті працюють три пункти з утилізації ялинок. Після свят комунальники вже зібрали близько 8 тис. ялинок. Щодня вони переробляють 20-30 бункерів по 8 куб. м.

"Щорічно після свят ми збираємо близько 50 тис. ялинок. З цієї кількості 40-50% віддаємо зоопаркам для травоїдних тварин, інші - переробляють. Ялинки зі змішаними відходами вивозять на полігон", - розповів директор підприємства.

Він також зазначив, що, за статистикою, щорічно кількість викинутих ялинок зменшується на 20-25%. Близько 75% харків'ян до новорічних свят встановлюють штучні дерева.

"Упевнені, що через п'ять років дуже мало людей купуватимуть натуральні ялинки для святкування Нового року", - зазначив директор підприємства.

Роботи з утилізації проводитимуть ще два тижні. Харків'ян просять залишати ялинки на майданчиках для збору відходів. Краще обмотати ялинки мотузкою або поліетиленом, щоб з ними зручніше було працювати.

Як повідомляв Depo.Харків, новорічна ялинка, що встановлена на площі Свободи у Харкові, визнана найвищою в Україні.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook