Комунальники назвали райони, де найбільше бурульок

Харківські комунальники отримали 1,5 тисячі заявок на зняття бурульок і криги з дахів будинків і будівель

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради з посиланням на інженера КП "Харківське ремонтно-будівельне підприємство" Олену Полторапавлову.

За її словами, роботи ведуться у всіх районах міста. Зараз збиванням бурульок і зняттям криги з дахів займаються близько 200 людей, у тому числі бригади альпіністів-висотників, задіяно 20 одиниць техніки. Щодня виконується близько 200 заявок.

"Як і в минулі роки, найбільш проблемними є Київський і Шевченківський райони, центральні частини Основ'янського і Московського районів. Там розташовано багато будинків із шиферними, скатними покрівлями, що сприяє появі бурульок. На сьогоднішній день виконано близько 70% заявок, які надійшли від харків'ян", - зазначила Полторапавлова.

Сьогодні комунальники намагалися зняти бурульки з будинку по вул. Пушкінській, 20, але через припаркований автомобіль початок робіт сильно затягнувся. Заступник директора КП "ХРБП" Ігор Шкурко повідомив, що такі ситуації - не рідкість.

"Автовласники часто не звертають уваги на огорожі і сигнальні стрічки, паркують машини поруч із місцем проведення робіт і тим самим заважають нашим альпіністам знімати бурульки і кригу. Ось, наприклад, тут - жвава вулиця, магазини. Ми повісили сигнальну стрічку, але людина все одно припаркувалася, і ми не можемо почати роботи", - зазначив Шкурко.

З таким же проханням він звернувся і до перехожих - звертати увагу на огородження, сигнальні стрічки, банери і наклейки, щоб уникнути нещасних випадків.

У міськраді нагадали, що заявки на зняття бурульок можна подавати до диспетчерської служби "15-62", на дільниці КП "Жилкомсервіс" або безпосередньо до КП "ХРБП".

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові іномарка провалилася у вириту комунальниками яму.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook