Комунальники Кернеса заплатять оточенню Добкіна 7 млн грн за оренду трамваїв та тролейбусів

Харківські транспортні комунальні підприємства уклали три договори з ТОВ "АМК Сервіс" щодо оренди трамваїв та тролейбусів на загальну суму 6,6 млн грн

Про це Depo.Харків повідомили у громадській організації "Харківський антикорупційний центр".

Зокрема, КП "Жовтневе трамвайне депо" уклало договір на оренду 18 б/у трамвайних вагонів вартістю 2,7 млн грн. КП "Салтівське трамвайне депо" уклало угоду на оренду 13 б/у трамвайних вагонів вартістю 1,95 млн грн. Вартість оренди одного трамвайного вагона складає 150 тис. грн на рік.

Крім того, КП "Тролейбусне депо № 2" орендувало 13 б/у тролейбусів "SKODA 14 TRM" вартістю 1,95 млн грн. Вартість оренди одного тролейбуса також складає 150 тис. грн на рік.

Всі договори були укладені за переговорною процедурою, бо кожне з КП двічі оголошувало закупівлі, на які не приходила достатня кількість учасників.

Власниками ТОВ "АМК Сервіс" є Ганна Тарасова та Олена Воронова, а керівником - Ірина Тіленіна. Контактний телефон у "АМК Сервііс" співпадає з телефоном ТОВ "Компанія Трейд Ойл", власником та керівником якого є Олег Гуревич, радник Михайла Добкіна з питань паливо-енергетичного комплексу за часів його губернаторства.

Також Ганна Тарасова є разом з сином Олега Гуревича є співвласницею ТОВ "ЗІМ СВ". Олег Гуревич-молодший є чоловіком доньки Михайла Добкіна Алли.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області викрили держпідприємство, яке ухилилося від сплати 14,8 млн грн податків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook