Комунальники Кернеса купили вугілля на третину дорожче від ринкових цін, - ЗМІ

У Харкові КП "Харківводоканал" 8 вересня уклало угоду з ПП "Гравілон" щодо постачання вугілля на 189 тис. грн
Depo.
13 вересня 2016 10:26
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на Харківський антикорупційний центр, звіт про проведення закупівлі опублікований на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель "Прозорро".

Зокрема, планується придбати 60 тонн вугілля марки ДГ (13-100). Тобто ціна за 1 тонну складе 3150 грн.

Для порівняння у Миколаївській області комунальна установа придбала у ТОВ "Укрвугілляресурс" вугілля тієї ж за ціною 1999 грн/тонна. Та й банальний пошук в Інтернеті дозволяє знайти вугілля на третину дешевше ніж закупає КП "Харківводоканал".

Засновниками ПП "Гравілон" є Любов Васильєва та Дмитро Литвин. Раніше серед засновників, за даними порталу Youcontrol, були Олександр Святолуцький та Ірина Демедецька.

Варто відзначити, що на минулих місцевих виборах Любов Васильєва балотувалась до Харківської міськраді від партії "Нова держава". Саме під такою назвою пішли на вибори місцеві комуністи. Список цієї партії до облради очолила екс-нардеп Алла Александровська, яка зараз знаходиться під вартою, а у міськраду – Олексій Перепелиця.

Щодо КП "Харківводоканал", то це вже не перша коштовна закупівля. Наприклад, за ремонт асфальту після заміни труб платять в декілька разів більше, ніж в середньому по Україні.

При цьому борги самого підприємства постійно ростуть. Лише перед АК "Харківобленерго" вони складають 640 млн грн.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків