Комунальники Кернеса купили молоко для шкіл у фірми, яку створила їхня директорка

Харківське комунальне підприємство "Комбінат дитячого харчування" уклало угоду з ТОВ "Надія-92" щодо постачання молока на 14,53 млн грн

Про це Depo.Харків повідомили у "Харківському антикорупційному центрі".

За даними "ХАЦ", угоду уклали за переговорною процедурою, адже двічі торги відміняли.

Підприємство планує закупити 2,28 млн пакетиків молока по 0,18 л жирністю 2,6%. Вартість одного пакета складе 6,3 грн. Фірма також має доставити молоко до шкіл міста.

"Це комунальне підприємство кожен рік замовляє постачання молока до шкіл саме з в таких пакетах. Для порівняння, якщо у Запоріжжі молоко для шкіл купують по 24,28 грн/л, то у Харкові літр молока для шкіл обійдеться у 35 грн. Минулого року вартість одного пакету молока коштувала 5,4 грн", - сказано у повідомленні.

Активісти підкреслили, що ТОВ "Надія-92" записано на Любов Кононенко. Директором є Валентина Авак'ян. "Але раніше засновником фірми була Надія Тимофєєва, яка нині займає посаду директора КП "Комбінат дитячого харчування". Приміщення ТОВ "Надія-92" орендує у ПП "Грин+", засновником та директором якого є Надія Тимофєєва", - сказано у повідомленні.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області викрили держпідприємство, яке ухилилося від сплати 14,8 млн грн податків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook