Харків’янка встановила особистий рекорд на Олімпіаді в Пекіні

Харків’янка Уляна Дуброва представила Україну на Олімпійських іграх у Пекіні в змаганнях з шорт-треку

Аліна Гаєвська
Журналіст регіональної редакції Depo.Харків
Харків’янка встановила особистий рекорд…
Уляна Дуброва / Фото: НОК

На дистанції 1500 метрів серед жінок Дуброва в чвертьфіналі змагань фінішувала з результатом 2:26.832 та майже на 4 секунди поліпшила свій попередній результат на цій дистанції.

Крім того, лише 0.7 секунди їй не вистачило, щоб встановити рекорд України, який зараз 2:26.190, повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА.

Попри особистий рекорд потрапити у трійку кращих у своєму забігу та вийти у півфінал змагань Дубровій не вдалося.

Олімпійською чемпіонкою на дистанції 1500 м стала Чхве Мін Чжон з Південної Кореї (2:17.789). Друге місце посіла Аріанна Фонтана з Італії (2:17.862), а третє - Сюзанна Схюлтінг з Нідерландів (2:17.865).

Як повідомляв Depo.Харків, харківська спортсменка Людмила Ляшенко тричі стала чемпіонкою світової першості