Харків’янка виборола "бронзу" на велоперегонах у Сербії

У місті Нові-Сад відбувся Міжнародний рейтинговий турнір першої категорії з велоспорту маунтінбайк Petrovaradin Fotress, бронзову медаль якого здобула харків’янка Ірина Попова

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, в олімпійському крос-кантрі Попова подолала дистанцію за 1 годину 9 хвилин 41 секунду та випередила в боротьбі за "бронзу" сербку Теодору Савич-Повович на 59 секунд.

Перемогу на виборах отримала інша сербська спортсменка Йована Чорногорець, друге місце посіла росіянка Ірина Калентьєва.

Крім медалі, Попова заробила 30 рейтингових очок.

На цьому ж турнірі в змаганнях серед чоловіків у кроці від п'єдесталу пошани зупинився харків'янин Олександр Коняєв, який посів четверте місце. У боротьбі за бронзову медаль він поступився Дмитру Титаренку з Вінниці.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові під час пожежі у квартирі п’ятиповерхового житлового будинку врятували господаря.