Харків’янка стала чемпіонкою світу з важкої атлетики

Спортсменка з Харкова Марія Гангур здобула перше для України "золото" на чемпіонаті світу з важкої атлетики, який проходить в Узбекистані

Аліна Гаєвська
Журналіст регіональної редакції Depo.Харків
Харків’янка стала чемпіонкою світу з важ…
Марія Гангур / Фото: Харківська міськрада

Золоту медаль чемпіонату світу з важкої атлетики виборола харків'янка Марія Гангур, яка виступала у ваговій категорії до 59 кг.

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

У вправі "ривок" Гангур підняла над головою 101-кілограмову штангу. Вона зробила три спроби і в третій взяла вагу. Інші спортсменки не змогли повторити цей результат, Гангур стала чемпіонкою.

У сумі двоборства харків’янка зупинилася за крок від п'єдесталу пошани, посівши четверте місце з результатом 215 кг.

Як повідомляв Depo.Харків, у Іспанії раніше пройшов чемпіонат Європи з тхеквондо ІТF, на якому харківські спортсмени вибороли низку медалей