Харків’янка стала чемпіонкою світу з біатлону

Харківська параспортсменка стала чемпіонкою світу з біатлону

Аліна Гаєвська
Журналіст регіональної редакції Depo.Харків
Харків’янка стала чемпіонкою світу з біа…
Людмила Ляшенко / Фото: Харківська міська рада

Харківська параспортсменка Людмила Ляшенко посіла перше місце на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону у місті Ліллехаммер (Норвегія).

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Харківської міськради.

Ляшенко стала кращою у біатлоні на середній дистанції 10 км у класі стоячи. Срібною призеркою стала Ірина Буй (Вінницька область), а третє місце посіла Олександра Кононова (Київська область). У класі сидячих звання віце-чемпіона отримав Тарас Радь (Тернопільська область).

16 січня збірна України здобула золоту, дві срібні та одну бронзову нагороди у біатлоні. Загалом за три дні змагань українські паралімпійці здобули 12 нагород – дві золоті, чотири срібні та шість бронзових медалей.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські спортсмени здобули медалі на чемпіонаті світу з французького боксу.