Харків’янин поскаржився у поліцію на "дзвінок Порошенка"

За минулу добу поліцейські Харківської області зареєстрували десять повідомлень щодо порушення Закону "Про вибори Президента України"

Про це Depo.Харків повідомили у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області.

За даними поліції, загалом з початку квітня зафіксовано 58 звернень громадян, 26 з яких відпрацьовані. Ознак кримінальних або адміністративних правопорушень в них не виявлено, розгляд ще 32 повідомлень триває.

Так, 18 квітня до Немишлянського відділу звернулася спостерігач громадянська мережа "Опора" із повідомленням про те, що на електричному стовпі виявлена агітаційна листівка без інформації про замовника та тираж.

До поліції надійшла колективна заява двох харків’ян, які виявили у YouTube відео з висловлюваннями, що можуть загрожувати життю та здоров’ю українців, які відділи свій голос за певного кандидата в президенти та може призвести до дестабілізації суспільства, терористичних актів та насилля.

До Індустріального району звернувся 55-річний місцевий мешканець із повідомленням про те, що двох його дітей немає у списках виборців.

Аналогічна ситуація виникла у Харківському районі. Мешканець селища Рогань повідомив про те, що його немає у списках виборців.

Житель Харкова заявив до Московського відділу про те, що на його мобільний номер телефону зателефонували невідомі, представились одним з кандидатів у президенти та попрохали проголосувати за нього.

До Новобаварського відділу звернулася жінка, яка виявила на станції метрополітену "Холодна Гора" чоловіка, який розповсюджував газету, в якій були відсутні номер тиражу та кількість екземплярів. Щодо 22-річного громадянина складений протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 212-9 (порушення порядку ведення передвиборної агітації, агітації під час підготовки і проведення референдуму з використанням засобів масової інформації та порядку участі в інформаційному забезпеченні виборів) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За ч. 2 ст. 212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) Кодексу України про адміністративні правопорушення працівники поліції склали адміністративний протокол стосовно жінки, яка на вулиці Сумській  розповсюджувала агітаційні газети, в яких були відсутні вихідні дані. Вилучені 680 газет.

Всі інформації зареєстровані у Журналах єдиного обліку районних відділів поліції. Проводиться перевірка.

Як повідомляв Depo.Харків, по всій території країни масово дзвонить "голос Порошенка".

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook